100 forint (2 tétel)
2002 Kossuth 100 Forint forgalmi sor PP gyönyörű aranyozással, Kossuth nem kopott! csak 3000 db! II.
32.900 HUF
90.89 USD
Feltöltve: 2024. márc. 04. 09:59
19.500 HUF
53.87 USD
modellezés
rubinköves
köretes alföldi
szép györgy
val saint lambert
somoskő
vénusz bronz
valkó
krisztus pilátus előtt
pipacsos bögre
pantalló
8karátos
ezüst gyűrű 54
karácsonyi asztalterítő
mini lámpa
horgolt nyaklánc
herendi rokokó
florentin tálca
antik maszk
herendi village pottery
alföldi hajnalka
repesztett üveg váza
kivételes
saxon
hollóházi porcelán hajnalka