2000ft (2 tétel)
parfümös üvegek
habfürdő
mini parfümök
surranó
testvér
franck kávé
mikrokonyv
földrajz atlasz
zsolnay virágmintás
olvasni tanulók
aranyozott kép
tollasbál
ezüst fényképtartó medál
nemzeti emlékhelyek
retro karácsonyi
talpas asztalközép
vérkő
pánsíp
jelzett üveg
porcelán tortatál
gorka géza tál
patkolt tojás
pilóta tőr
modori
istván tallós prohászka