mongol (0 tétel)
leveses tányérok
porcelán telefon
világbajnokság
régi sörösüveg
sárga üveg váza
paraszting
páduai szent antal
kétszáz forint
fűzfamintás
kori
xviii századi
aranyozott ezüst medál
strobl alajos
vallauris
bajna
szovjet magyar
eozin kacsa
meisseni csésze
ladik
gyógyszertári tégely
madonna medál
alföldi bögrék
nyíl
kemény lászló
tóth gyula