befektetési ezüst (1 tétel)
ezüstözött kiöntő
lengyel reinfuss
vászon törölköző
porcelán pipa
habsburg
teknős
zsolnay bödön
tészta
regulátor
herendi eton
torta tál
fehérarany gyűrű
spányik
olvashatatlan
fém hal
alpakka pohár
ónémet óra
üdítős pohár
táncoló
zsolnay cserép
márványasztal
zsolnay csacsi
kancsó fehér
rézkarcok
szerszámos