magyar forint (1 tétel)
Feltöltve: 2024. jan. 08. 17:25
1.200 HUF
3.38 USD
holland baba
zsolnay kék rózsa
falka
fatábla
kerti fonott
hollóházi daru
xviii századi
fa nyakék
karácsonyi vonat
herendi csibe
cukorkás doboz
glóbusz
verdefényes
porcelán róka
herendi tyúk
tóth gyula
gyerekasztal
irizáló üveg
andre kertész
vászonfazék
bpengő
hímzett drapéria
talpas üveg kínáló
2 forint 1962
1812