18 tétel
Eladva: 2024. márc. 15. 21:531 licit
Eladva: 2024. márc. 12. 12:2323 licit
Eladva: 2024. febr. 25. 19:591 licit
kerényi szobor
arany színű ékszer
alföldi porcelán kínáló tál
russ mackó
coctail
fürdőszoba mosdó
svájc 2 rappen
art deco sérült
szekszárdi korsó
görög tájkép
piros tárcsás telefon
színes borospoharak
cs erdős
buliv
zsolnay gida
férfi karóra 70
opál gyűrű 52
diane
zöld rózsás porcelán
thonet szék jelzett
antik cilinder
vadász kiállítás
fém kéz
lemez dedikált
posztósapka