1926 1 peng�� (162 tétel)
Háború alatti 1940-1944 Horthy korszak pénzérmék 2 fillér (1943) lyukas 20 fillér (1941)1 pengő 1941
2.500 HUF
6.94 USD
Feltöltve: 2023. aug. 02. 15:07
300 HUF
0.83 USD
Feltöltve: 2023. nov. 22. 11:21
4.900 HUF
13.61 USD
Feltöltve: 2023. dec. 31. 00:22
2.500 HUF
6.94 USD
Feltöltve: 2023. júl. 29. 12:33
13.500 HUF
37.49 USD
Feltöltve: 2023. szept. 11. 16:18
18.900 HUF
52.49 USD
Feltöltve: 2023. okt. 23. 05:43
1.199 HUF
3.33 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 08:16
700 HUF
1.94 USD
keskeny tálaló
egér rézkarc
s női
alföldi porcelán menza mintás
hibátlan kézi csomózású
hajnalka teás
virágszirom
rosenthal moliere
faddi förstner
horváth lőrinc
ezüstözött szelence
nádazott asztal
tízezer b pengő 1946
uhren
jiesia
lasocki
festmény agár
hímzett vászon terítő
egyedi festés
őszi dekoráció
szifonok
necklace
piros fekete puff
népi kulacs
iparművészeti állólámpa