horthy (56 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 17. 08:00
1.000 HUF
2.82 USD
Feltöltve: 2023. dec. 17. 18:09
2.000 HUF
5.63 USD
Feltöltve: 2024. febr. 26. 07:19
2.300 HUF
6.48 USD
Háború alatti 1940-1944 Horthy korszak pénzérmék 2 fillér (1943) lyukas 20 fillér (1941)1 pengő 1941
2.500 HUF
7.04 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 13:57
5.000 HUF
14.08 USD
Feltöltve: 2023. aug. 01. 12:15
5.990 HUF
16.87 USD
Feltöltve: Tegnap, 17:03
5.999 HUF
16.89 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
12.000 HUF
33.79 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 19. 10:31
22.000 HUF
61.95 USD
Feltöltve: 2024. márc. 30. 18:22
22.800 HUF
64.21 USD
Feltöltve: 2023. okt. 15. 10:37
46.500 HUF
130.95 USD
Feltöltve: 2024. máj. 18. 17:56
69.000 HUF
194.31 USD
zsolnay sültes
facit
orosz bögre
porcelán kapcsoló
batz
vintage szőnyeg
1 korona 1913
herendi indiai kosár
gyertya foglalat
török teás
burchard
art deco asztalka
régi vas
gót
mentő
aranyozott zsolnay
szent benedek
cicasimogató
celestin
kristály asztalközép
kalcit
17 századi
üveg ló
hollóházi teáscsésze
ón kehely