1 forint 1946 (3 tétel)
Lejárat: 1 nap 7 óra0 licit
5.900 HUF
5.900 HUF
3.900 HUF
10.78 USD
Lejárat: 6 nap 1 óra0 licit
65.000 HUF
179.65 USD
sakktábla
eilat kő
zománc tálca
tapio wirkkala
salgótarjáni
elek istván
zsolnay eozin kecske
meisseni tál
2 pengő 1941
lajosom
royal porcelán
aranyozott ezüst nyaklánc
nóth inga
gerry weber
kacsák
szentmiklóssy m sándor
szolgálati jel
mese nyomda
sérült porcelán
tárgyaló asztal
fényképtartós
vasvári wertheimer
hímzett függöny
ezüst golyó
sebők margit