1993 (7 tétel)
mézszínű
kovács kalapács
üveg golyó
anchor
rózsafa asztal
alföldi elefántos
richter ilona
varga rézkarc
sodrony
fiúk
hollóházi kacsapár
szerafinit
cd gyűjtemény
zsolnay olvasó fiú
ezüst ékszer csomag
szász endre kávéskészlet
varga zoltán
polska
szőnyeg sérült
sim
porcelán liba
pezsgős kehely
hollóházi balaton
bavaria feinsilber
bahama szigetek