temesvár (0 tétel)
fekete fülbevaló
virágárus lány
csató
régi súly
kicsi képkeret
tölgy polc
balaton akvarell
aquincumi cica
karlsruhe
zsolnay kék barackvirág mintás
kórusz rézkarc
smaragd természetes
pisilő fiú
2 heller
népviselet ruha
empire bútor
káposztás
katona áron
gyöngyház nyaklánc
dobó istván
piros kávés
balogh józsef
üveg gomba
zsolnay bárány
női sál