1998 2000 forint (0 tétel)
szellem
régi fa tolltartó
cuervo
1923 10000 korona
herendi viziló
omega jumbo
roisz vilmos
zománc lavór
tábor
restaurálandó
kerámia páva
détári
achát szelet
oiva toikka
aranyozott készlet
ikea bögre
férfi fülbevaló
umf ruhla
jankay
mókusos
kamilla
kamper
moldova györgy
magyar királyi
bán tibor festmény