dobozka (8.842 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 07:12
16.000 HUF
44.21 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 13. 02:07
54.900 HUF
151.71 USD
34.900 HUF
96.44 USD
Feltöltve: Ma, 13:10
4.500 HUF
12.43 USD
Feltöltve: Ma, 11:50
14.500 HUF
40.07 USD
Feltöltve: Ma, 09:42
9.999 HUF
27.63 USD
Feltöltve: Ma, 09:34
10.000 HUF
27.63 USD
Feltöltve: Ma, 09:09
5.000 HUF
13.82 USD
Gyönyörű KELETI lakkfa kézzel festett MADÁR ÉS VIRÁG fedeles kör dísz doboz 15 x 11 cm képek szerint
3.999 HUF
11.05 USD
Feltöltve: Ma, 07:35
3.999 HUF
11.05 USD
Antik német laboratóriumi hosszú mércés gyönyörű üveg talpas henger lombik 20cm+doboza képek szerint
1.999 HUF
5.52 USD
Feltöltve: Ma, 07:32
2.000 HUF
5.53 USD
Antik gyönyörű múlt századelős hímzett selyem selyemzsinóros dísz varrós doboz 16x14cm képek szerint
5.999 HUF
16.58 USD
Feltöltve: Ma, 06:11
48.450 HUF
133.88 USD
Feltöltve: Ma, 04:53
1.999 HUF
5.52 USD
Feltöltve: Tegnap, 23:47
11.250 HUF
31.09 USD
Feltöltve: Tegnap, 21:50
8.000 HUF
22.11 USD
Feltöltve: Tegnap, 20:33
3.843 HUF
10.62 USD
Feltöltve: Tegnap, 20:26
47.500 HUF
131.26 USD
Feltöltve: Tegnap, 20:13
74.999 HUF
207.24 USD
ferrotípia
csepreg
vas állvány
elefántos tányér
iparművész csillár
kézi tükör
vityaz
technoimpex
gizella
gésa baba
aranyozott gyűrű
hódi
lágytojás tartó
antik porcelán baba
karóra szíj
aranyozott képkeret
rattan kanapé
lámpagyöngy
balatonfüredi
georg fischhof
arany kámea
ferenczy júlia
madaras csésze
üdülő
szilágyi mária kerámia