655.865 tétel
Eladva: 2024. ápr. 25. 21:24
Eladva: 2024. febr. 20. 07:52
Eladva: 2024. febr. 27. 07:17
Eladva: 2024. márc. 06. 19:12
"Ifj. Szabó" Szabó Mihály "Karcag" jelzett, madármintás, fekete mázas népi kerámia falitányér (2605)
Antik cc. 1947 vászonborítású rajz / vázlatfüzet 4 oldal dedikált skicc a többi üres a képek szerint
Eladva: 2024. márc. 14. 12:01
Eladva: 2024. ápr. 12. 08:45
Eladva: 2024. márc. 13. 15:47
Eladva: 2024. febr. 15. 19:23
francia kerámia
melcher
angyalkás terítő
farmernadrág
húsvéti fa
szamóca
kandalló előtét
apel
angyal dísz
eozin figurák
5 pengő 1930 horthy
komód midcentury
bodrogkeresztúri maci
bencs
böhm lipót poldi
john deere
herendi olimpia
kék lámpa
chinoiserie
beludj
zsolnay eozin judit nádor
popper
herendi dohányzó készlet
városliget
nizza