Thonet szék (391 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 17. 17:08
160.000 HUF
442.26 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
137.65 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 15:06
6.000 HUF
16.58 USD
70.000 HUF
193.49 USD
Antik, hajlított fából készült Thonet szék , felületén csodás kopással , üllőfelületén fúrt mintával
20.000 HUF
55.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 06:50
960.000 HUF
2,653.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 08. 18:51
33.490 HUF
92.57 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 22:30
30.000 HUF
82.92 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 18:45
2.000 HUF
5.53 USD
15.200 HUF
42.02 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 02. 20:13
360.000 HUF
995.09 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 10:43
55.000 HUF
152.03 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 10:42
75.000 HUF
207.31 USD
55.000 HUF
152.03 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 06:26
480.000 HUF
1,326.79 USD