hollóházi korsó (296 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 15. 10:44
3.000 HUF
8.43 USD
4.000 HUF
11.24 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 16:11
6.000 HUF
16.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 03. 17:59
27.990 HUF
78.65 USD
Feltöltve: 2024. márc. 28. 01:13
3.300 HUF
9.27 USD
Feltöltve: 2024. márc. 24. 10:09
5.900 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 16. 14:57
2.900 HUF
8.15 USD
Feltöltve: 2024. márc. 15. 10:42
7.000 HUF
19.67 USD
Feltöltve: 2024. márc. 14. 06:39
11.000 HUF
30.91 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 07:50
3.000 HUF
8.43 USD
Feltöltve: 2024. márc. 02. 10:29
3.600 HUF
10.12 USD
Feltöltve: 2024. febr. 19. 07:49
8.500 HUF
23.88 USD
Hollóházi porcelán söröskorsók Selmecbánya - Miskolc - Sopron 1974, 1975, 1978 egyetemi emlék korsók
4.990 HUF
14.02 USD
Feltöltve: 2024. jan. 17. 08:43
4.650 HUF
13.07 USD
Feltöltve: 2024. jan. 03. 16:51
17.900 HUF
50.30 USD
Feltöltve: 2023. dec. 27. 18:05
6.215 HUF
17.46 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 12:50
2.500 HUF
7.02 USD
3.200 HUF
8.99 USD
2.900 HUF
8.15 USD
3.200 HUF
8.99 USD
Hollóházi porcelán sörös korsó, krigli, komló felirattal és mintával két aranyozott csíkkal, jelzett
5.000 HUF
14.05 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 06:56
16.000 HUF
44.96 USD
Feltöltve: 2023. dec. 06. 02:00
7.800 HUF
21.92 USD