szenteltvizes (89 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 10. 19:37
4.890 HUF
13.80 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 12:57
17.000 HUF
47.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 13. 17:34
15.000 HUF
42.35 USD
Antik szenteltvíz tartó 19. század ón keresztény vallás Krisztus fali szenteltvíztartó akasztó nincs
16.000 HUF
45.17 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 16:07
25.000 HUF
70.58 USD
Feltöltve: 2024. márc. 17. 09:57
3.800 HUF
10.73 USD
Antik szenteltvíz tartó 18.-19. század porcelán keresztény katolikus Jézus fali szenteltvíztartó 731
24.000 HUF
67.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:47
22.000 HUF
62.11 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 17:21
4.800 HUF
13.55 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:38
32.000 HUF
90.34 USD
Feltöltve: 2024. márc. 20. 16:05
15.000 HUF
42.35 USD
Antik szenteltvíz tartó 18 - 19 század ón keresztény vallás angyal kereszt fali szenteltvíztartó 416
32.000 HUF
90.34 USD
Antik szenteltvíz tartó 19 század porcelán keresztény katolikus Jézus fali szenteltvíztartó 413 8817
24.000 HUF
67.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 16. 12:13
4.400 HUF
12.42 USD
Feltöltve: 2024. máj. 11. 12:35
29.000 HUF
81.87 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 08:14
6.500 HUF
18.35 USD
Feltöltve: 2024. máj. 14. 12:20
12.400 HUF
35.01 USD
ezüst bagoly
debreczen
mariazell
arany fülbevaló 14 k
sérült szobor
royal dux őz
kerámia lovag
gyapjú pléd
bőr szemüvegtok
konyhai tálaló
szecessziós karosszék
petri györgy
múzeumi
domján
királykék
schubert ernő
pinceajtó
szendy
nicaragua
horoszkóp medál
régi cipő
fali váza
junoszt
trinidad
lámpa kutya