nagybánya (156 tétel)
Feltöltve: 2023. nov. 06. 05:33
143.999 HUF
393.89 USD
Feltöltve: 2023. okt. 25. 14:20
16.500 HUF
45.13 USD
Feltöltve: 2023. okt. 20. 11:02
155.000 HUF
423.98 USD
Vitéz Nagybányai Horty Miklós erdélyi részek felszabadulására készült szürke hadifém emlékérme 1940.
15.000 HUF
41.03 USD
RÓNAI GÉZA (1886-1944) NAGYBÁNYAI FALUSI UTCA RÉSZLET NAGYMÉRETŰ PASZTELL KRÉTA JELZETT FESTMÉNY ERE
165.000 HUF
451.33 USD
Feltöltve: 2023. szept. 10. 09:24
280.000 HUF
765.90 USD
Feltöltve: 2023. szept. 09. 19:25
9.980 HUF
27.30 USD
Feltöltve: 2023. aug. 26. 13:37
149.990 HUF
410.28 USD
Feltöltve: 2023. júl. 31. 13:49
360.000 HUF
984.73 USD
Feltöltve: 2023. júl. 16. 23:20
400.000 HUF
1,094.14 USD
400.000 HUF
1,094.14 USD
Feltöltve: 2023. júl. 10. 08:00
12.000 HUF
32.82 USD
Feltöltve: 2023. máj. 24. 17:47
30.000 HUF
82.06 USD
vászonruha
degrenne
border collie
zsolnay kék eozin
hollóházi art deco macska
kínai kanál
b3
edelény
favágó fiú
szentpály
antik akvarell
antik zsolnay étkészlet
lepke gyűjtemény
2 pengő 1937
észtország
domestic
alföldi madaras
kézzel horgolt
müller testvérek
horganyzott kád
védőnő
kályha tálca
kovácsoltvas lakat
bastet
loetz üveg