Thonet szék (395 tétel)
Feltöltve: 2024. máj. 16. 08:20
45.000 HUF
125.77 USD
Feltöltve: 2024. máj. 19. 10:56
47.000 HUF
131.35 USD
Feltöltve: Ma, 17:34
47.500 HUF
132.75 USD
Feltöltve: 2024. máj. 16. 22:44
49.000 HUF
136.94 USD
Antik Thonet jelzett zongora szék, Szecessziós Art Deco kor a századfordulón készült, eredeti ülőrés
49.800 HUF
139.18 USD
kicsi kiöntő
thonet posztamens
fülöp ildikó
adami
lóherés alföldi porcelán
feliratos kerámia
rubin karlánc
hecsedli mintás kávés
kardigán gyapjú
nicolas schöffer
papart max
autonet
hajóóra
gólya karácsonyfa dísz
garfield zseb
oberglass
repesztettmázas
képkeret historizáló
gyermek nyomda
zsolnay arany szegélyes
sárga arany karkötő
pecsenke józsef
egyedi asztal
12 személyes evőeszköz készlet
cd rom