Zsolnay török (257 tétel)
Feltöltve: 2023. aug. 30. 19:05
240.000 HUF
663.27 USD
Zsolnay, Török János tervezte art deco porcelán akt,23cm, eredeti, jelzett, hibátlan, vitrin minőség
26.500 HUF
73.24 USD
Feltöltve: 2023. aug. 06. 17:52
50.000 HUF
138.18 USD
Feltöltve: 2023. júl. 20. 17:41
16.000 HUF
44.22 USD
Feltöltve: 2023. júl. 04. 12:11
41.000 HUF
113.31 USD
Feltöltve: 2023. júl. 04. 12:08
34.000 HUF
93.96 USD
Feltöltve: 2023. jún. 30. 16:58
28.000 HUF
77.38 USD
Feltöltve: 2023. jún. 21. 13:58
17.000 HUF
46.98 USD
Feltöltve: 2023. jún. 03. 13:14
22.000 HUF
60.80 USD
breznay andrás
szász endre könyv
nagyméretű festmények
5 frank 1868
betlehemi
papír betlehem
antik sérült festmény
karácsonyi ablakdísz
gübelin
baukó jános
jade ezüst gyűrű
dr gáspár
két fiókos
kúpfüstölő
rejt
szénaboglya
valódi szőrme
zsolnay harcos
porcelán pogácsás tál
régi balatoni hajók
lepke bélyeg
hummel goebel angyal
sellős gyűrű
női köpeny
zsolnay mesemintás bögre