Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
Ónémet (433 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 01. 07:43
40.000 HUF
111.07 USD
Feltöltve: 2024. febr. 29. 05:24
250.000 HUF
694.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 12:36
215.000 HUF
597.00 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
277.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 07:55
109.999 HUF
305.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 14:35
59.999 HUF
166.60 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 05:50
7.000 HUF
19.44 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:28
96.500 HUF
267.96 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 19:39
39.000 HUF
108.29 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 14:23
95.000 HUF
263.79 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 16:53
52.000 HUF
144.39 USD
Feltöltve: 2024. febr. 07. 18:52
35.000 HUF
97.19 USD
Feltöltve: 2024. febr. 05. 10:47
19.900 HUF
55.26 USD
Feltöltve: 2024. febr. 05. 10:03
29.900 HUF
83.02 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 11:48
74.999 HUF
208.25 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 10:35
445.000 HUF
1,235.66 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 13:06
195.000 HUF
541.47 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 10:58
32.000 HUF
88.86 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.