Kategóriák
További lehetőségek
Töltse le a mobil applikációnkat!
📱
Gyors, bárhonnan elérhető
🔔
Azonnali értesítések, közvetlenül a telefonjára
🚫
Nincs spam-be érkező vagy kézbesítetlen e-mail
Olvassa be a fenti kódot a telefon kamerájával az egyszerűbb letöltésért.
ónémet (426 tétel)
Feltöltve: 2024. febr. 27. 12:36
215.000 HUF
593.68 USD
Neobarokk Német falitéka téka intarzia láda tölgy szekrény bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
100.000 HUF
276.13 USD
Feltöltve: 2024. febr. 20. 07:55
109.999 HUF
303.74 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 14:35
59.999 HUF
165.68 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 05:50
7.000 HUF
19.33 USD
Feltöltve: 2024. febr. 16. 08:28
96.500 HUF
266.47 USD
Miért választják a vásárlók a Galéria Savariát?
Fokozott védelem
Színvonalas, könnyű használni
Hatalmas választék
Tudja meg, hogy mivel tesszük biztonságosabbá és kényelmesebbé online piacterünk használatát.
Feltöltve: 2024. febr. 12. 19:39
39.000 HUF
107.69 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 14:23
95.000 HUF
262.33 USD
Feltöltve: 2024. febr. 08. 16:53
52.000 HUF
143.59 USD
Feltöltve: 2024. febr. 07. 18:52
35.000 HUF
96.65 USD
Feltöltve: 2024. febr. 05. 10:47
19.900 HUF
54.95 USD
Feltöltve: 2024. febr. 05. 10:03
29.900 HUF
82.56 USD
Feltöltve: 2024. jan. 30. 11:48
74.999 HUF
207.10 USD
Feltöltve: 2024. jan. 28. 10:35
445.000 HUF
1,228.79 USD
Feltöltve: 2024. jan. 23. 13:06
195.000 HUF
538.46 USD
Feltöltve: 2024. jan. 16. 10:58
32.000 HUF
88.36 USD
Feltöltve: 2024. jan. 15. 10:35
45.000 HUF
124.26 USD
Feltöltve: 2024. jan. 13. 18:11
19.000 HUF
52.47 USD
Feltöltve: 2024. jan. 12. 08:31
48.000 HUF
132.54 USD
Kérjen értesítést, ha a keresésének megfelelő hirdetést töltenek fel!
Kíváncsi, mennyit érhetnek a tárgyai? - Archív Katalógus
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.
Tájékozódjon a régiségek, műtárgyak, gyűjteményes darabok értékéről valós eladási árak alapján. Indítson keresést a folyamatosan bővülő Archív Katalógusban.