art deco szobor (1.182 tétel)
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 16:55
6.000 HUF
16.58 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 12:37
10.560 HUF
29.18 USD
19.600 HUF
54.16 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 12:33
7.520 HUF
20.78 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 07. 11:25
380.000 HUF
1,050.10 USD
Nemes hölgy - art deco bronz szobor
Méret: 39 cm magas, 17 cm széles, 28cm hosszú
360.000 HUF
994.83 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 20:39
28.000 HUF
77.38 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 09:54
46.000 HUF
127.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 05. 15:22
30.000 HUF
82.90 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 12:09
165.000 HUF
455.97 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 11:51
68.500 HUF
189.29 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 11:45
95.000 HUF
262.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 04. 10:50
4.000 HUF
11.05 USD
5.000 HUF
13.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 16:43
44.800 HUF
123.80 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 13:57
55.000 HUF
151.99 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 01. 10:01
4.000 HUF
11.05 USD
Feltöltve: 2024. márc. 31. 22:13
320.000 HUF
884.30 USD
retro francia pohár
hajnal rudy
karácsonyfadísz gyermek
zsebóra eladó
antik teáskanna rózsás
zepter teáskészlet
kommunista plakátok
fém fali tálak
gyöngy sáltű
vízprogramozó ásványok
sópapír
csók istván rézkarcok
antik könyv sorozat
antik szekrény restaurált
szefi
arany színű klipsz
200 forintos fa
vg
hollóházi pörgöző lányok
biedermeier portret
régi színházi távcső
könyv 69
pekingtől
papír angyal karácsonyfadísz
régi rózsás csupor