nepikeramia (3.330 tétel)
Antik korondi kerámia bokály 5 db. madaras , tulipános Matké Imre Korond 12,5 - 19,7 cm -ig Sérült !
10.000 HUF
27.79 USD
Feltöltve: 2023. jún. 02. 22:45
6.500 HUF
18.06 USD
Hódmezővàsàrhelyi jelzett keràmia !Hibàtlan àllapotban !HMV jelzéssel !
Hódmezővàsàrhelyi jelzezt keràmia !
2.500 HUF
6.95 USD
Feltöltve: 2023. jún. 02. 13:58
8.000 HUF
22.23 USD
Feltöltve: 2023. jún. 01. 21:43
7.000 HUF
19.45 USD
Feltöltve: 2023. jún. 01. 20:35
3.200 HUF
8.89 USD
Feltöltve: 2023. jún. 01. 10:19
1.500 HUF
4.17 USD
Feltöltve: 2023. máj. 30. 20:22
4.000 HUF
11.12 USD
Feltöltve: 2023. máj. 26. 08:46
2.200 HUF
6.11 USD
Feltöltve: 2023. máj. 25. 08:05
5.400 HUF
15.01 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 23:24
1.500 HUF
4.17 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 18:15
1.800 HUF
5.00 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 01:20
1.400 HUF
3.89 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 01:19
1.500 HUF
4.17 USD
Feltöltve: 2023. máj. 23. 01:16
4.000 HUF
11.12 USD