gyöngy (0 tétel)
üveg tulipán
karácsonyi mécsestartó
replika pengő
képes kerámia
jelzett retro kerámia
régi bélyegalbum
réz repülő
baráth istván
balatoni rézkarc
18 karátos arany gyűrű
olimpikon
gulyásos tál
régi hangszerek
dallos sándor
fésülködőszett
mohácsi fekete kerámia
szamovár faszenes
hibátlan kézi csomózású
antik sérült festmény
vöröshadsereg 1000 pengő
ezüst fél dolláros
retro karácsonyi képeslap
üveg gömb karácsonyfadísz
herendi apponyi mintás bonbonier
porcelán tányér karácsonyi