nyithat�� asztal (1 tétel)
forray
kócsag herendi
agatha raisin
alföldi müzlis
kristály kosárka
női cipő 38
alföldi porcelán menzamintás
kádár váza
rézkarc lászló gyula
dugóhúzók
kafer
karácsonyi hímzett terítő
zsolnay rózsás komatál
hollóházi porcelán jurcsák
nofretete medál
fegyverbaratságért
lengyel üveg
újévi képeslap
slavia 630
herend oriental
tenyésztett gyöngy arany
szabadi
neobarokk intarziás asztal
díszpárna zöld
ajkai kristály pohár