vintage óra (19 tétel)
Feltöltve: 2023. szept. 17. 14:00
7.900 HUF
22.18 USD
VINTAGE HC55 SWISS MADE ACÉL SPORT ÓRASZÍJ
OMEGA-ZENITH-LONGINES-HEUER STB
15.000 HUF
42.12 USD
Feltöltve: 2024. máj. 06. 20:10
11.400 HUF
32.01 USD
VINTAGE LAMP CAPITAL MINŐSÉGI ARANYOZOTT FIXOFLEX ÓRASZÍJAK
FIXFÜLES ÓRÁHOZ IS JÓ!!!!
3.000 HUF
8.42 USD
franciakártya
antik perzsaszőnyeg
madár pár
polska
wachtmeister
herend village
antik akvarell
pandora ezüst karkötő
eötvös józsef
régi gyalu
kozmetikum
zsolnay munkásőr
skandináv bútor
burleigh
rábalux
antik koloniál
málna
kiss rezső
réz kalaptartó
pirogránit padlóváza
1 fillér 1926
kék csempe
sarok téka
keszler
herendi krisztus