barokk óra (4 tétel)
Feltöltve: 2023. jún. 14. 09:48
650.000 HUF
1,790.41 USD
bélyeg magyar 1933
mészöly munkás béla
nakamura
katzhütte szobor
fekete madár kerámia váza
porcelán füles koma tál
porcelán alkotás
tószegi irma
fülbevaló türkiz korallal kézműves ezüst
mm film
60db szalvéta
révész rézkarc
péter levi
üveg gyümölcsök
mitológia jelenetes porcelán
régi fa vállfa
üveg pipere készlet
gabriella porcelán
zsolnay porcelán tányérok pillangós
szeryng
gránát ezüst szett
restaurált darab
csók istván rézkarcok
pitykegomb antik
antik fa díszek