1.049 tétel
Feltöltve: 2024. ápr. 06. 07:26
950.000 HUF
2,638.79 USD
Feltöltve: 2024. febr. 27. 05:15
550.000 HUF
1,527.72 USD
RITKA NAGYMÉRETŰ, ANTIK BÉCSI ARANYOZOTT FARAGOTT,NEGYEDÜTŐS FALIÓRA ,19.SZ ELSŐ FELE
RENDKÍVÜL SZÉP MŰTÁRGY
540.000 HUF
1,499.94 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 18:20
480.000 HUF
1,333.28 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:41
399.000 HUF
1,108.29 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 30. 11:02
390.000 HUF
1,083.29 USD
350.000 HUF
972.19 USD
Bécsi negyedütős antik keretóra az 1850-es évekből! Szakszerűen restaurálva, szerkezete működik!
TIKTAKWATCH SZERVIZKÁRTYÁVAL, GARANCIÁVAL
349.990 HUF
972.16 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 08:36
325.000 HUF
902.74 USD
Feltöltve: 2023. nov. 12. 14:19
315.000 HUF
874.97 USD
Feltöltve: 2024. márc. 11. 09:43
300.000 HUF
833.30 USD
Feltöltve: 2024. máj. 10. 14:51
300.000 HUF
833.30 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 18. 13:49
290.000 HUF
805.53 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 23. 00:31
289.000 HUF
802.75 USD
Feltöltve: 2024. márc. 03. 09:40
280.000 HUF
777.75 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 15:27
275.000 HUF
763.86 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 27. 07:55
250.000 HUF
694.42 USD