arany óra (1 tétel)
szecessziós tálaló
üveg pohár
retro kávéskészlet
fém szobor
aranyozott tükör
gaál
ikora
oroszlány
károlyi lajos
rosenthal készlet
kalcedon üveg
celine
hecsedli
intarzia
buton fülbevaló
zsolnay búzavirágos étkészlet
emlékére
kunzit
50fillér
régi forint
kenyérpirító
antik ruhásszekrény
magyarország és erdély
ezüst késbak
gímszarvas