ww1 (0 tétel)
üveg csibe
ezüst collier
antik button
barta mária
faragó miklós festmény
olajbányász
selyem terítő
bay alajos
rodolit
kender vászon
umf ruhla
olaj vászon
jelzett üveg
csőrike
made in austria
duschanek jános
petróleum kanna
szék íróasztali
1000 líra
könyvsorozat
porcelán tortatál
ofotért
faragott madár
lampe sándor
csillár lánc