ezüst gyűszű (2 tétel)
Feltöltve: 2023. dec. 26. 09:24
5.999 HUF
16.61 USD
nagyezüst
aranyozott falióra
régi falitányér
royal stafford
tücsök és a hangya
herendi fiú kutyával
kivételes
légy jó mindhalálig
dire straits
zsolnay db
kronester
hencz jános
bacchanália
antik kegytárgy
zsolnay emlék
úrihímzés
türkiz szett
friederike kpm
zsolnay madárpár
üvegszobor jelzett
antik ezüst teáskanál
fakalapács
antik fiókos komód
japán bögre
porcelán babafej