karlovarsky (1 tétel)
antik sérült festmény
magyaros alföldi porcelán
kövekkel ezüst karkötő
alföldi magyaros kék
festmény 2db
paulus
bitay árpád
csernyánszky
pipa vauen
alföldi porcelán menza mintás
pt
selmeczi
naptárérem
balatoni rézkarc
kék lovak
murano pohár
egyedi festés
kristály madár
roller elektromos
zsolnay teknősbéka
falióra baba
zsolnay harcos
francia bizsu
zsolnay egeres bögre
karácsonyi díszek üveg