mángorló (44 tétel)
Feltöltve: Ma, 13:02
49.990 HUF
141.24 USD
Feltöltve: 2024. máj. 12. 21:06
5.700 HUF
16.10 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 06:27
4.999 HUF
14.12 USD
Feltöltve: 2024. máj. 08. 06:26
4.999 HUF
14.12 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 28. 20:53
89.700 HUF
253.44 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 22. 21:02
170.000 HUF
480.32 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 21. 21:13
22.800 HUF
64.42 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 14. 20:59
19.800 HUF
55.94 USD
Feltöltve: 2024. márc. 10. 15:58
39.850 HUF
112.59 USD
Feltöltve: 2024. febr. 17. 08:39
12.500 HUF
35.32 USD
Feltöltve: 2024. febr. 15. 11:10
89.500 HUF
252.87 USD
Feltöltve: 2024. jan. 01. 16:14
5.800 HUF
16.39 USD
Feltöltve: 2023. dec. 07. 02:00
32.000 HUF
90.41 USD
Feltöltve: 2023. dec. 01. 13:54
24.000 HUF
67.81 USD
Feltöltve: 2023. nov. 04. 08:33
18.000 HUF
50.86 USD
Mángorló, kézi mángorló 1874-ből, szerintem eperfa, szép dekorációs tárgy, felújítva, névvel jelezve
24.990 HUF
70.61 USD
Feltöltve: 2023. okt. 08. 08:13
4.500 HUF
12.71 USD
Neobarokk fa prés mángorló kékfestő mosó vasaló háztartási bútor 19. századi fafaragás barokk rokokó
95.000 HUF
268.41 USD
1944 március
ghom selyem szőnyeg
pólóing
antik vasal
katalógus 1910
kakukkos�ra
gazdasági térképeken
20 as acél
walther kínáló
ezüst gyűrű női 5 5
kati s pamacs
markazit ra
ezüstözött ötvösremek
dísz üveg kínáló
szabó benke
kocirkusz
forma és tartalom
autogram fotó
keres
polgár lászló
falikar molecz
forray nory
nagy dérymé szobor
14 k arany ra
rotring csőtollkészlet