vas fogas (4 tétel)
olaj vászon
vadászati világkiállítás 1971
lövészárok
angol festmény
intarziás dohányzóasztal
férfi fülbevaló
katonai rádió
surranó
kolozsváry kerámia
hangulat lámpa
pepsi tábla
bat
agatha christie
herendi apponyi lila
drasche matróz
gyúpeckes
római katona
porcelán őzike
pecsenke
kogutowicz manó
rézlemez
riviera
mókusos
régi osztrák
antik porcelán babák