balerina (1 tétel)
karácsonyi ablakdísz
magyaros alföldi porcelán
citrin ezüst fülbevaló
casimir
ukrán kerámia
hollóházi kávéskészlet retro
ezüst mokkás kanál
karácsonyfadíszek gablonz
landscape
zsolnay paradicsom madár
isolette
üveg csúcsdísz
festmény keretben
kályha láb
hollóházi porcelán faragó
réz repülő
festmény agár
brownie
erdélyi istván
kerámia betlehem
spárga herendi
david icke
érem plakett
kisezüst vitézségi
antik sérült festmény