erste (1 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 08. 14:27
1.200 HUF
3.33 USD
180 cm szobor
furnérozott fa doboz
et d
kar órák omega
cirkon drágakő
zsolnay bambuszos kávés
rézkarc paraszt
arany színű klipsz
porcelán aranyszegélyes kistányér
fg
város reszletek festmény
krt
eloszt�
napsárga gránit
divat modell
angol zöld jelenetes porcelánok
karácsonyfadísz téli ruhás
retro karácsonyfadísz lametta
hold selyem
szovjet lakk doboz
nagy dérymé szobor
royal dux női szobor
art deco unterweissbach porcelán női figura szignált kürt steiner
zsolnay aranyszélű lapostányér
festmény 9