navy (1 tétel)
antik irizáló bögre
rézveretes női íróasztal
lüsztermázas váza
képeslapok 3 d
vadászos készlet
karácsonyfadísz csikóhal
karácsonyfadísz soproni
ezüst hólyagos tálca
jelzett réz tál
bozsik kulacs
zsolnay dús
angyalkás asztalka
sweet violets
gyönyörű ülőgarnitúra
1963 kártyanaptár
lamettás
rosali
kisvakondos
vár ezüst
hertay mária rézkarc
tordai tál
barokk fiókos komód
borostyán színű üvegkészlet
üdítős üvegek
bányászemlék