platni (1 tétel)
félix salten
aran medál
thonet szék jelzett
starker
sál gyűrű
horthy emléklap
téli jelenetes
komód restaurált
porszoró
életképek falusi
sarreguemines u&c
b pengő unc
kristály karácsonyfadísz
agricum
kalmár márton
olajfestmény akt
fadobozzal
diorámás karácsonyfadísz
burma unc
bögre harkány
horgász szabadalmi rajz
király g
ebp
külsőleg üveg
egymillió bilpengő