szilke (2 tétel)
Német mázas kőagyag konyhai kis tároló edényke, szilke, csupor, szilva ribizli egres minta. Hibátlan
1.300 HUF
3.65 USD
onix karkötő
5 rubel 1909
zsolnay spániel
aranyozott 200 forint
rubin ezüst
ember
gallet
liipola
retro madár
varga istván
zsákvászon
szentandrássy istván
pázmándi antal
rendszámtáblák
arany szélű
volkstedt madár
diakocka
zafír ezüst fülbevaló
ezüst nyakkendőtű
paletta
retro kerti bútor
alföldi kistányér
vízimalom
sky kanapé
arany lászló