antik keret (6 tétel)
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.63 USD
Feltöltve: 2023. dec. 12. 20:07
6.990 HUF
19.48 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
12.000 HUF
33.45 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 12:48
9.500 HUF
26.48 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 02:00
16.000 HUF
44.59 USD
Feltöltve: 2023. aug. 21. 21:25
14.000 HUF
39.02 USD
kazahsztán
fenyőtalp
kismalac
2 fillér 1932
kávéfőzőgép
eozin medál
német birodalom
türkiz szeder
mozsár vas
isten
mickey egér
eozin kacsa
zsolnay karácsonyi
csonti
frantisek vizner
svájci férfi karóra
kormányzó
piros lámpa
retro bőrönd
réz kehely
levescsésze
konyhai kerámia tároló
vászonfazék
arany buton
alföldi porcelán lapostányér