ezüstözött gyertyatartó (10 tétel)
Feltöltve: 2023. okt. 09. 07:07
1.500 HUF
4.15 USD
Feltöltve: 2023. szept. 01. 21:39
1.800 HUF
4.97 USD
SALE / Silver plated alpacca dish with candle holders / Ezüstözött alpakka tál gyertya tartóval 1930
4.999 HUF
13.82 USD
Feltöltve: 2024. jan. 27. 07:56
5.990 HUF
16.56 USD
Feltöltve: 2023. nov. 29. 12:39
6.500 HUF
17.97 USD
aranyozott dollár
miniatúrák
gránit mozsár
ezüstözött készlet
phonix
szecessziós szófa
herendi kakasos
jelenetes bögre
balaton akvarell
női kendő
lüsztermázas zsolnay
juan
üveg csengő
végvári tamás
libás bögre
hollóházi uszkár
homokkő
divéky
japán doboz
500 lei
itatós
borok
rózsa kvarc
budakeszi
szert