fa keret (22 tétel)
Antik fekete-arany fa keretes, üvegezett,réz füles, tálca - kézi hímzett betéttel ,jelzett "Blondel"
13.500 HUF
37.23 USD
Feltöltve: 2024. márc. 08. 07:20
2.300 HUF
6.34 USD
Feltöltve: 2024. febr. 14. 07:28
6.999 HUF
19.30 USD
Feltöltve: 2024. febr. 12. 21:12
145.000 HUF
399.83 USD
Feltöltve: 2024. jan. 06. 23:07
6.999 HUF
19.30 USD
Feltöltve: 2023. dec. 24. 13:47
6.999 HUF
19.30 USD
Feltöltve: 2023. dec. 10. 19:07
16.500 HUF
45.50 USD
Feltöltve: 2023. dec. 05. 02:00
12.000 HUF
33.09 USD
Régi kék holland fajansz kerámia díszcsempe tálca 33x48 cm, fa keret bronz fogó lovaskocsi szélmalom
40.000 HUF
110.30 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:25
6.950 HUF
19.16 USD
Feltöltve: 2023. szept. 29. 10:50
7.500 HUF
20.68 USD
Feltöltve: 2023. szept. 12. 18:36
6.500 HUF
17.92 USD
Feltöltve: 2023. szept. 08. 09:35
5.540 HUF
15.28 USD
Feltöltve: 2023. aug. 28. 14:11
30.800 HUF
84.93 USD
Feltöltve: 2023. aug. 21. 21:25
14.000 HUF
38.60 USD
michael jackson
2 korona 1913
zsolnay pillangós teáskészlet
kompótos készlet
10 forint 1983
macis bögre
benzines
pv
ingaóra
csuk jenő
art deco virágtartó
békekölcsön
nyuszis
1865
agát
ezüst gyöngy
kerámia edény
myott
boccia
kristály falikar
aranyozott bronz
herendi pecsenyés
fejkendő
komód márvány
inga