odol (0 tétel)
szőke lajos
intarziás tálca
csebi pogány istván
aranyozott falióra
horthy 5 pengő 1939
bloomingville
nyers borostyán
német ezüst gyűrű
porcelán babafej
püspökladány
zsolnay urna
loft asztali lámpa
régi petróleum lámpa
ónémet szalongarnitúra
német láda
postatiszta
herendi viktória mintás kosár
krisztus pilátus előtt
borotvaélező
bross csomag
puskás tibor
könyvtári fellépő
festmény buday
porcelán juhász
telefon zöld