11 tétel
Eladva: 2024. márc. 09. 16:471 licit
Eladva: 2024. ápr. 02. 06:441 licit
szote
szőnyeg sérült
hosszú gyöngysor
karácsonyfa gömb dísz
macsak
fekete piros váza
sarok téka
lovassági
2 fillér 1973
gyöngyház intarzia
húros
ezüstözött orosz
bionicle
sárga porcelán
légli
filigrán karkötő
ezüst figurális asztalközép
jugendstil csillár
c96
retro karosszék
brettschneider rudolf
kálmán imre
bastet
bermuda
antik akvarell