klasszicista (2 tétel)
piko vasúti sín
borbála szobor
rézkarc halász
1 frank 1948
tűzvirágos
herendi kitty minta
sárga kristály
2 baba
antik irizáló bögre
a háromkirályok
nyomásmérőóra
család aranykönyve
bibliai térkép
életem picassoval
karácsonyi rajz képeslapok
dália mintás
üveg tetővel
zár szerkezet
király g
sérült asztal
kék piros mintás
türkizköves gyűrű
kék színű kristály
zsolnay új
azonos