üzletberendezés (0 tétel)
zsolnay gyufatartó
porcelán majom
aczél
schaller
előszoba pad
corvin
xviii század
belmondo
szaru sótartó
magyarország vármegyéi és városai
cora erzsébet
jelzett fa
lobmeyr
gránátkő
ezüst desszert
bárhölgy
szőlősi
platina ékszer
bohemia kristály váza
indián baba
telivér
mirage
endresz
50 fillér 1920
francia csésze