bambuszos (1 tétel)
fut
élesdy rézkarc
smaragd nyakék
hollóházi porcelán kávéfőző
türkiz szett
birodalmi tányér
baromfi festmény
tű tartó
játék ágy
rézpohár
petróleum lámpa alkatrészek
népi festmény
arató váza
hagymamintás villeroy boch
ásvány szobor
piros terítő
zergék
loft asztali lámpa
gyémánt óra
orion molecz
üvegszobor jelzett
ezüst gyűrű 62
kék vörös
hollóházi szív
marcipán