doboz bőr (2 tétel)
Feltöltve: 2024. márc. 05. 14:35
6.000 HUF
16.89 USD
Feltöltve: 2023. nov. 17. 21:07
5.700 HUF
16.05 USD
indamintás tányér
fekete madonna
zsolnay süteményestál
réz kávéskészlet
bagoly medál
herendi porcelán medál
fózolt tükör
dúsan aranyozott
szőnyi rézkarc
antik sörösüveg
kádár szerszám
ázsiai komód
china blau
pöttyös tál
endrei zalán
retro bontatlan
lengyel ezüst
50 x 60
majolika fali tányér
f dick
könyvpolc
herendi siang jaune
borbélytál
jókai centenáriumi
régi irat