üvegfúvó
shanghai
ruttka ferenc
bálin
greguss imre
vadász kürt
vesszőkosár
török jános sérült
lukács kató
murano szalvétatartó
mese figurás
kristály színes
badacsonyi
andráskó
waltherglas
herendi apponyi bonbonier
wilhelm
skandináv ezüst
vasaló talp
krajcár 30
festmény tájkép
3 lei
20 fillér 1908
üvegtányér
vászon terítő